Vasariški vaisiai, kurie padės numesti svorio

fruits-market-colors

Daugelis merginų, moterų, o taip pat ir nemaža dalis vyrų, dar žiemą ar ankstyvą pavasarį ima galvoti apie tai, kaip numesti per žiemą priaugtus papildomus kilogramus ir padailinti figūrą. Vieni ima sportuoti, kiti sveikai maitintis, treti vis laukia pirmadienio, nuo kurio pradėtų kažką keisti. Laikas bėga ir nejučia, vieną pirmadienį keičia kitas, vėliau antras ir trečias, kol galų gale, išaušta pirmasis vasaros pirmadienis, o svarstyklės vis dar rodo tuos pačius skaičius. Jei nepavyko atsikratyti kilogramų iki prasidedant vasarai, tuo galima užsiimti ir vasaros metu. Vasarą, paprastai sumažėja apetitas, pamirštame sočius ir sunkiai virškinamus patiekalus, bei renkamės sveikesnius ir lengviau virškinamus maisto produktus. Vadinasi, tai puikus laikas pašalinti per šaltąjį sezoną sukauptus papildomus kilogramus.

Visai nebūtina laikytis specialių dietų ir badauti, pakanka rinktis tinkamus produktus ir svoris kris savaime. Žinoma, nereikia piktnaudžiauti šiais produktais, kadangi per didelis jų suvartojimas gali tik pabloginti situaciją, produktus reikia valgyti saikingai ir su pasimėgavimu. Vasara puikus metas, nes vaisiai šiuo metu yra šviežiausi ir pasižymi veikliausiomis savybėmis bei vitaminų gausa. Tik kyla klausimas, kuriuos vaisius rinktis. Viskas labai paprasta, žemiau pateikiami vaisiai ir kodėl jie naudingi svorio metimui.

Avokadai – jie ne tik pagreitina medžiagų apykaitą, tačiau taip pat padidina testosterono kiekį, o tuo pačiu padeda mesti svorį. Avokadai šiuo metu labai populiarūs, galima rasti galybę receptų kaip ir su kuo juos valgyti. Tai puikus sviesto pakaitalas, bei puikus vaisius, kuriuo galima pagardinti salotas, padažus ar gaminti užtepėles. Visgi, šį vaisių reikia vartoti saikingai bei stengtis su juo gaminti kuo sveikesnius patiekalus.

Kriaušės – jose gausu ląstelienos, todėl jos greitai suteikia sotumo jausmą. Jose nėra daug kalorijų, tačiau kriaušės pasižymi maistingumu, todėl nebesinori papildomai užkandžiauti nes jaučiamas sotumas.

Mėlynės – uogos, kuriose gausu antioksidantų, padedančių lengvai atsikratyti organizme esančių toksinų, o tai reiškia, jog valomas organizmas ir pamažu krenta svoris. Daugelis sveikai besimaitinančių, įtraukia mėlynes į kasdienį savo racioną ir valgo jas vienas, pagardina jomis košes, salotas ar kitus patiekalus. Be to, mėlynės naudingos regėjimo stiprinimui.

Obuoliai – tai vaisiai, pasižymintys itin mažu kalorijų kiekių. Juos valgyti rekomenduoja ir gydytojai. Šie vaisiai suteikia sotumo, be to, puikiai pakeičia saldumynus, nes yra pakankamai saldūs. Obuoliais galima mėgautis ištisus metus, tačiau skaniausi jie būna ankstyvą rudenį.

Citrinos – jos puikiai padeda išvalyti organizmą. Kas rytą, rekomenduojama išgerti vandens su citrina, taip suaktyvinama organizmo veikla ir pagreitėja medžiagų apykaita, be to, jaučiamės žvaliau ir gyvybingiau.

Greipfrutai – juose gausu vandens, todėl organizmas greitai užsipildo, jaučiamas sotumo jausmas ir nebesinori kitų produktų, be to, greipfrutuose yra mažai kalorijų, todėl nuo jų nestorėjama. Visgi, jais piktnaudžiauti taip pat nereikėtų.

Naudingi organizmui ir granatai, bananai, apelsinai, papajos, pomidorai, slyvos. Didžiulė vaisių gausa, leidžia rinktis tuos vaisius, kurie yra mėgiamiausi, o taip pat, didelis pasirinkimas, leidžia nuolat varijuoti vaisių skoniais ir vienus vaisius pakeisti kitais. Be abejo, nereikia atsisakyti ir kitų maisto produktų, tereikia riboti porcijas ir stengtis rinkis kuo liesesnį maistą. Dar vienas svarbus aspektas, tai nepersivalgyti. Persivalgymas dažnai priveda prie nutukimo ir papildomų kilogramų, kuriuos vis norisi numesti. Taigi, lanme.se teigia, kad įtraukus į savo racioną daug vaisių, daržovių, daugiau judant ir leidžiant daugiau laiko gamtoje, organizmas ims veikti kur kas efektyviau bei žymiai pagerės savijauta, o ir aplinkiniai ims žarstyti komplimentus dėl dailesnių kūno linijų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s